Russisch Blauw Info


Show Resultaten
29 oktober 2006 te Bornem, België.

 

Best Litter LH

1

Persian

Goudswaard Hilly

Best Litter SLH

85

Sacred Birman

Baert Inge

Best Litter SH

177

British Shorthair

Jordens Patricia

Best Litter Special

179

Russian Blue

Maillard Annie

 

 

Best Housepet < 3 y

339

Krianne’s Tabitha, Black Tabby Blotched

Mariën Annemie

Best Housepet > 3 y

343

Minouke Willdyck, Black Torbie Blotched & White

Willemse – Van Dyck

 

 

 

 

Best over all Housepet

339

Krianne’s Tabitha

Black Tabby Blotched

Mariën Annemie

 

 

Best Honour Class

Special

176

World Ch Aramis vom Haus der Sechem

Russian Blue

Mohr Silvia

Best Honour Class

Semi Longhair

83

Gr Eur Ch Chakira Delabruyere

American Curl, Black Torbie

Vandromme Viviane

 

 

 

 

Best over all

Honour Class

83

Gr Eur Ch Chakira Delabruyere

American Curl, Black Torbie

Vandromme Viviane

 

 

BIS Veteran

229

Gr Eur Pr Domino van de Gulden Sporen

British Shorthair, Blue & White

Daman Petra

BIS Veteran

317

Eur Pr Daliena’s Piotr

Russian Blue

Hofma Tineke

BIS Veteran

243

Gr Int Pr Noortje Willdyck

Oriental Shorthair, Ebony

Willemse – Van Dyck

 

 

 

 

Best of Best

Veteran Class

229

Gr Eur Pr Domino van de Gulden Sporen

British Shorthair, Blue & White

Daman Petra

 

 

Best in Show – Special Russian Blue / Nebelung

Class

Nr

Cat

Owner

BIS Adult Male

305

Int Ch Daliena’s Kasparin

Russian Blue

Hofma Tineke

BIS Adult Female

313

Gr Int Ch Luna de Belaroeskaja

Russian Blue

Vergauwe Gabrielle

BIS Male Neuter

317

Eur Pr Daliena’s Piotr

Russian Blue

Hofma Tineke

BIS Female Neuter

318

Int Ch / Eur Pr Djagilevs Ever Fresh Flowers

Russian Blue

Hoedt Jolanda

BIS Male 06/10

367

Daliena’s Oleksandr

Russian Blue

Topsis Els

BIS Female 06/10

284

Tahtah Chaika van Byrranga

Russian Blue

Van Meel Carmen

 

 

 

 

BEST OF BEST

305

Int Ch Daliena’s Kasparin

Russian Blue

Hofma Tineke

 

 

Best Over All

BEST OF BEST

Nr:

Cat:

Owner:

Special

305

Int Ch Daliena’s Kasparin
Russian Blue

Hofma Tineke

Longhair Orange Eyes

7

Int Ch Al Capone de Shiraz

Hervier Corinne

Longhair Blue/Green Eyes

58

Int Ch La Traviata’s Morning Rainbow

De Staercke – De Block

Exotic Shorthair

76

Latin Lover Venus

Peeters Marie Claire

Semi Longhairs (birm, ragd,..)

90

S*Bialitt’s King Cool

De Backer Marianne

Semi Longhairs – Others

160

Alof of Pajocoons

Stallaert Karine

Shorthair (heavy division)

237

La Roca van ‘t Hof van de Bolle Rakkers

Daman Petra

Shorthair (Ori/Sia)

253

Int Ch Joschi de Zabokou

Grodent – De Moor

Shorthair – Others

274

Ynamsac’s Calibra’s Opus Seven

Sacré Robert

 

BEST

OVER

ALL

305

Int Ch Daliena’s Kasparin

Russian Blue

Hofma Tineke

 

Voor de complete resultaten lijst kijk op de webpagina van de BKV'94

 

 

 

Door Blauwe Russen liefhebbers - Voor Blauwe Russen liefhebbers

Home